Tylnicki

Portal branżowy

Torebki damskie

Torebki damskie

Torby ręcznie robione mają więcej zalet. Przede wszystkim wyróżnia je duża oryginalność, dzięki czemu wybrany model wyróżnia się na tle produktów kupionych w tradycyjnym sklepie. Rękodzieło to jednak nie tylko małe lub większe torebki damskie, ale również torby na zakupy lub laptopa, kosmetyczki, torby podróżne, czy też wakacyjne torebki plażowe.

Torebki i skórzane dodatki Wittchen w sklepach Lidl

W sklepach Lidl pojawi się aż 21 modeli torebek, 11 modeli portfeli, 8 wzorów rękawiczek (damskich i męskich) i 3 wzory pasków (męskich). Dodatki dostępne będą w aż 6 rodzajach wykończenia skór: pikowanej, klasycznej, nappa (bardzo miękka), lizard (stylizowana na skórę jaszczurki), z połyskiem i saffiano (niezwykle trwała).

Plecaki damskie skórzane to wyjątkowy produkt, który bez wątpienia sprawdzi się podczas biznesowego spotkania, konferencji, czy ważnych negocjacji. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko podkreślimy swój wyjątkowy styl, będziemy prezentować się niezwykle elegancko, ale zyskamy także miano osoby odważnej, wybierającej to, co inne, nietuzinkowe. Podkreślić należy jednak fakt, że skórzane plecaki damskie doskonale sprawdzą się także w innych sytuacjach, a mianowicie podczas spotkania z przyjaciółmi, na randce, czy na zakupach. Jest to doskonała alternatywa dla torebki. Są one znacznie wygodniejsze i zapewniają ogromny komfort. Wybierając plecak jako element pozwalający na przenoszenie potrzebnych przedmiotów, nie mamy zajętych rąk, które możemy wykorzystać do realizacji innych działań.

Dodaj komentarz

Powrót do góry