Tylnicki

Portal branżowy

Najlepsze etui na telefony

Najlepsze etui na telefony

Upewnij się, że Twoje urządzenie jest chronione i załóż jedno z najlepszych obecnie etui na telefon, aby zapobiec zabrudzeniu, zadrapaniom i stłuczeniu ekranu.

Kiedy masz nowy telefon, kolejnym rozsądnym posunięciem jest wybranie najlepszego etui na telefon, aby chronić kosztowną technologię przed uszkodzeniem. Jeśli jesteś dumnym nowym posiadaczem jednego z najlepszych współczesnych telefonów z aparatem , istnieje wiele opcji zapewniających jego bezpieczeństwo, od ultracienkich futerałów, które pozwolą Ci zaprezentować design urządzenia, po wytrzymałe, superochronne obudowy, które może przetrwać prawie każdy wypadek.

Ponieważ istnieje tak wiele różnych stylów do wyboru, zebraliśmy ten przewodnik dla Ciebie, aby pokazać jedne z najlepszych obecnie dostępnych etui na telefony z aparatami. Niektóre zapewniają maksymalną ochronę przed upadkiem, chroniąc przed rozbitymi ekranami, podczas gdy inne ochronią Twój telefon przed brudem i zalaniem. Możesz wybrać etui w stylu portfela lub wyraźnie smukłe… decyzja należy do Ciebie.

Wszyscy je widzieliśmy, drogie telefony z rozbitymi szklanymi ekranami… Wypadków takich jak ten można uniknąć, jeśli kupi się odpowiednie etui ochronne na telefon komórkowy. Rozbite wyświetlacze są najbardziej prawdopodobne, jeśli upuścisz urządzenie i wyląduje na rogu, gdzie siła wywierana na szkło jest bardziej skoncentrowana. Tak więc, jako absolutne minimum, potrzebujesz etui na telefon komórkowy, które jest wykonane z materiału amortyzującego wstrząsy, takiego jak silikon lub guma, a także najlepiej jest wybrać etui z ochroną narożników. Jeśli nie jesteś podatny na wypadki i uważasz na swój telefon komórkowy, może wystarczyć cienka, dyskretna obudowa telefonu marki takiej jak Peel.

To powiedziawszy, droższym nieszczęściem dla telefonu z aparatem jest pęknięty obiektyw – a najlepszym sposobem na uniknięcie tego jest zakup twardszego etui na telefon komórkowy. Będziesz chciał wybrać coś takiego jak seria Defender od OtterBox, jeśli jesteś trochę maślanymi palcami, a nawet jeśli po prostu nie chcesz ryzykować, która ma trwałą, warstwową konstrukcję, która chroni Twój telefon od wgnieceń i kropli.

Ostatecznie wybór najlepszego etui na telefon komórkowy zależy od tego, czego oczekujesz od swojego urządzenia: musisz zadać sobie pytanie, czy chcesz, aby wyglądało to bardziej stylowo, czy było bezpieczne? I zastanów się, jak go używasz. Jeśli jesteś poza domem w każdą pogodę, prawdopodobnie będziesz chciał wybrać wodoodporną konstrukcję telefonu komórkowego, która jest również wytrzymała.

Wszystkie etui na telefony komórkowe są zoptymalizowane pod kątem telefonów z aparatami fotograficznymi, więc niezależnie od poziomu ochrony, jakiego szukasz, znajdziesz taki, który nie przeszkodzi Ci w szybkim i łatwym robieniu świetnych zdjęć. Poleca hurtownia akcesoriów gsm

Powrót do góry